Eaton (formerly Cooper Bussmann) 00-001-033-32/J
00-001-033-32/J picture photo
Mfg. Part Number
00-001-033-32/J
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
PLASTIC
Datasheet Download
00-001-033-32/J.pdf
Availability of 00-001-033-32/J
QUANTITY
00-001-033-32/J Order Process
Ship out your order
Specifications of 00-001-033-32/J
Internal Part NumberEIS-00-001-033-32/J
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)00-001-033-32/J
Related Links00-001-, 00-001-033-32/J Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
00-001-033-32/J Details Description
Related parts for 00-001-033-32/J
CONN HEADER .100 DUAL STR 50POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 68PF 1KV NP0 1206 datasheet.pdf
RES 25.5K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.33UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf