TE Connectivity Raychem Cable Protection 0022M1961CS3194
0022M1961CS3194 picture photo
Mfg. Part Number
0022M1961CS3194
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
COAX CABLE-DATA BUS
Datasheet Download
0022M1961CS3194.pdf
Availability of 0022M1961CS3194
QUANTITY
0022M1961CS3194 Order Process
Ship out your order
Specifications of 0022M1961CS3194
Internal Part NumberEIS-0022M1961CS3194
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)0022M1961CS3194
0022M1961CS3194 Details Description
Related parts for 0022M1961CS3194
FIXED IND 1UH 230MA 690 MOHM SMD datasheet.pdf
THERMOCOUPLE K datasheet.pdf
IC SYNC SW-MODE BAT CHRGR 28VQFN datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 2KV X7R 2225 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
RES 178K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
ADC 12BIT 1CH 1MSPS SOT23-6 datasheet.pdf
RUBBER BUSHING C-5015 CABLE datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 22K OHM 10% 0805 datasheet.pdf