Qualtek Electronics Corp. 07100-SP024
07100-SP024 picture photo
Mfg. Part Number
07100-SP024
Manufacturer
Product Category
Fans - Accessories
Brief Description
POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 24"
Datasheet Download
07100-SP024.pdf
Availability of 07100-SP024
QUANTITY
07100-SP024 Order Process
Ship out your order
Specifications of 07100-SP024
Internal Part NumberEIS-07100-SP024
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationCertificate of Declaration RoHS
Standard Package1
Category Fans, Thermal Management
FamilyFans - Accessories
Series07
Fan Accessory TypeCord, 2 Contact, Plug to Plug
Fits Fan SizeAll Types with Flat Pins 3mm x 5mm
Length24" (609.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)07100-SP024
Related Links07100, 07100-SP024 Datasheet, Qualtek Electronics Corp. Distributor
07100-SP024 Details Description
Related parts for 07100-SP024
CAP CER 91PF 1KV NP0 1210 datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 7/16-20UNF .5-4.5V datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 15V +/-3.3VOUT datasheet.pdf
RES 24.3 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 120UH 6.5A 46 MOHM TH datasheet.pdf
SR BTS TT 11B 4 ASY datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 8A TO220FP datasheet.pdf