Johanson Technology Inc. 0868BM15C0001E
0868BM15C0001E picture photo
Mfg. Part Number
0868BM15C0001E
Manufacturer
Product Category
Balun
Brief Description
TI CC11XX 868MHZ BALUN-FILTER
Datasheet Download
0868BM15C0001E.pdf
Availability of 0868BM15C0001E
QUANTITY
0868BM15C0001E Order Process
Ship out your order
Specifications of 0868BM15C0001E
Internal Part NumberEIS-0868BM15C0001E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,000
Category RF/IF and RFID
FamilyBalun
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
Frequency Range863MHz ~ 873MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / - Ohm
Phase Difference180° ±15
Insertion Loss (Max)2.1dB
Return Loss (Min)9.5dB
Package / Case0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Mounting TypeSurface Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)0868BM15C0001E
Related Links0868BM1, 0868BM15C0001E Datasheet, Johanson Technology Inc. Distributor
0868BM15C0001E Details Description
Related parts for 0868BM15C0001E
DOOR PLEXI 34.8X18.8X0.53" BLACK datasheet.pdf
IC DGTL POT 5K 1CH SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 51 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN RECEPTACLE HSG 1POS TYPE J datasheet.pdf
8341-3 INSULATION ANVIL datasheet.pdf
RES 75 OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 370 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 44.2K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
RES SMD 4.75K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf