Johanson Technology Inc. 0869LP14A090T
0869LP14A090T picture photo
Mfg. Part Number
0869LP14A090T
Manufacturer
Product Category
RF Filters
Brief Description
FILTER LOWPASS GSM/CDMA 869MHZ
Datasheet Download
0869LP14A090T.pdf
Availability of 0869LP14A090T
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
0869LP14A090T Order Process
Ship out your order
Specifications of 0869LP14A090T
Internal Part NumberEIS-0869LP14A090T
Lead Free Status / RoHS StatusLead free by exemption / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)2 (1 Year)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Filters
FamilyRF Filters
Series-
PackagingCut Tape (CT)
Frequency869MHz Center
Bandwidth91MHz
Filter TypeLow Pass
Ripple-
Insertion Loss0.6dB
Package / Case0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting TypeSurface Mount
Height (Max)0.028" (0.70mm)
Size / Dimension0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)0869LP14A090T
Related Links0869LP, 0869LP14A090T Datasheet, Johanson Technology Inc. Distributor
0869LP14A090T Details Description
Related parts for 0869LP14A090T
FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
BUZZ VAC 2.9KHZ 1M DELAY OFF datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 30ppm 20pF 30 Ohm -40°C - 85°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 750 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 14POS SKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 4.22 OHM 1% 5W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 132POS datasheet.pdf