Littelfuse 0SFE030.VP
0SFE030.VP picture photo
Mfg. Part Number
0SFE030.VP
Manufacturer
Product Category
Circuit Protection Kits - Fuse
Brief Description
FUSE SFE 32V 5PK CARD 30A
Datasheet Download
0SFE030.VP.pdf
Availability of 0SFE030.VP
QUANTITY
0SFE030.VP Order Process
Ship out your order
Specifications of 0SFE030.VP
Internal Part NumberEIS-0SFE030.VP
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Kits
FamilyCircuit Protection Kits - Fuse
Series-
PackagingPlastic Packaging
Kit Type-
Current-
Values5 pcs
Mounting Type-
Packages Included-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)0SFE030.VP
Related Links0SFE0, 0SFE030.VP Datasheet, Littelfuse Distributor
0SFE030.VP Details Description
Related parts for 0SFE030.VP
FLEXSTRIP JUMPER .100 4COND datasheet.pdf
IC REG LDO 2.7V 0.1A SC70 datasheet.pdf
HM2H09P1LF SHROUD STYLE C LF datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 20POS GOLD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 195A TO220AB datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 19.6K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
381 TB SOCKET RA datasheet.pdf
IC MOSFET IGBT 20V datasheet.pdf