Amphenol Industrial 10-214224-09S
10-214224-09S picture photo
Mfg. Part Number
10-214224-09S
Brief Description
ER 2C 2#4 SKT RECP
Datasheet Download
10-214224-09S.pdf
Availability of 10-214224-09S
QUANTITY
10-214224-09S Order Process
Ship out your order
Specifications of 10-214224-09S
Internal Part NumberEIS-10-214224-09S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10-214224-09S
Related Links10-214, 10-214224-09S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
10-214224-09S Details Description
Related parts for 10-214224-09S
HOOK-UP 20AWG GRN/YEL 1000' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 52.3K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 845 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
RES 1.65K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 10UF 50V X7S 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf