Amphenol Industrial 10-214228-21J
10-214228-21J picture photo
Mfg. Part Number
10-214228-21J
Brief Description
ER 37C 37#16 SKT RECP
Datasheet Download
10-214228-21J.pdf
Availability of 10-214228-21J
QUANTITY
10-214228-21J Order Process
Ship out your order
Specifications of 10-214228-21J
Internal Part NumberEIS-10-214228-21J
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10-214228-21J
Related Links10-214, 10-214228-21J Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
10-214228-21J Details Description
Related parts for 10-214228-21J
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC EEPROM 1KBIT 3MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 1.6K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 365 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 7A 24V datasheet.pdf
IC REG LDO 0.8V 0.8A DDPAK datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 6PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
IC ANT SOC 256K FLASH 48QFN datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NC 10A 120V datasheet.pdf