Amphenol Industrial 10-244214-7H
10-244214-7H picture photo
Mfg. Part Number
10-244214-7H
Brief Description
CONNECTOR
Datasheet Download
10-244214-7H.pdf
Availability of 10-244214-7H
QUANTITY
10-244214-7H Order Process
Ship out your order
Specifications of 10-244214-7H
Internal Part NumberEIS-10-244214-7H
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10-244214-7H
Related Links10-244, 10-244214-7H Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
10-244214-7H Details Description
Related parts for 10-244214-7H
RES 3.3 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
FUSE 125V ALARM FUSE W/LENS 10A datasheet.pdf
RES 300 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CAP CER 22PF 100V 1% BP 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONVRT DC/DC 270VIN 13.8VOUT 50W datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE SKT datasheet.pdf
CAP CER 8.3PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf