Amphenol Industrial 10-260387-08S
10-260387-08S picture photo
Mfg. Part Number
10-260387-08S
Brief Description
ER 5C 5#16S SKT PLUG
Datasheet Download
10-260387-08S.pdf
Availability of 10-260387-08S
QUANTITY
10-260387-08S Order Process
Ship out your order
Specifications of 10-260387-08S
Internal Part NumberEIS-10-260387-08S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10-260387-08S
Related Links10-260, 10-260387-08S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
10-260387-08S Details Description
Related parts for 10-260387-08S
IC QUAD FET BUS SW 14-TSSOP datasheet.pdf
TRANS NPN 80V 10A TO-220 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 60MHZ RRO 8DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR 1000PSIS 7/16 UNF 5V 12" datasheet.pdf
TIMER MINI MULTI-TIME DPDT 24V datasheet.pdf
LED RED CLEAR 2SMD R/A datasheet.pdf
IMPACT BP 3X8 RW SN/PB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf