Amphenol Aerospace Operations 10-565995-641N
10-565995-641N picture photo
Mfg. Part Number
10-565995-641N
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TVPS00RF-25-46S (SEE BOM)
Datasheet Download
10-565995-641N.pdf
Availability of 10-565995-641N
QUANTITY
10-565995-641N Order Process
Ship out your order
Specifications of 10-565995-641N
Internal Part NumberEIS-10-565995-641N
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10-565995-641N
Related Links10-5659, 10-565995-641N Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
10-565995-641N Details Description
Related parts for 10-565995-641N
IC TRANSCEIVER 8BIT N-INV 20SOIC datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 10A 125V datasheet.pdf
IC OPAMP SAMPLE HOLD 16SOIC datasheet.pdf
TRIMMER 2M OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6500K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 316K OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
IC BUCK SYNC 36V 3A TO-PMOD-7 datasheet.pdf
RES 475K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 26AWG BLUE 1000' datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
MICRO 15C P 36" RBW JACKP NI datasheet.pdf
CAP FILM 4.7UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf