Amphenol Industrial 10-580902-32U
10-580902-32U picture photo
Mfg. Part Number
10-580902-32U
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Accessories
Brief Description
GT 32 DUST CAP RECTACLE (024)
Datasheet Download
10-580902-32U.pdf
Availability of 10-580902-32U
QUANTITY
10-580902-32U Order Process
Ship out your order
Specifications of 10-580902-32U
Internal Part NumberEIS-10-580902-32U
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Accessories
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10-580902-32U
Related Links10-580, 10-580902-32U Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
10-580902-32U Details Description
Related parts for 10-580902-32U
IC TXRX MULT PT RS485/422 8-DIP datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 2.7A 72 MOHM TH datasheet.pdf
SENSOR 3000PSI 7/16-20 UNF 4.5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
DR 9 SEALING RINGS datasheet.pdf
SWITCH SNAP IP40 1/4" QC 250V datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
RES SMD 165 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
ABJ SWITCH 2.2MM SPDT HINGE datasheet.pdf
RES SMD 18K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf