Red Lion Controls 100-POE-SPL-48
100-POE-SPL-48 picture photo
Mfg. Part Number
100-POE-SPL-48
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
POE SPLITTER, 48 VDC
Datasheet Download
100-POE-SPL-48.pdf
Availability of 100-POE-SPL-48
QUANTITY
100-POE-SPL-48 Order Process
Ship out your order
Specifications of 100-POE-SPL-48
Internal Part NumberEIS-100-POE-SPL-48
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Networking Solutions
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)100-POE-SPL-48
Related Links100-POE, 100-POE-SPL-48 Datasheet, Red Lion Controls Distributor
100-POE-SPL-48 Details Description
Related parts for 100-POE-SPL-48
RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 2.7K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
JOG-REV datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
FUSE AUTO 4A 32VAC/VDC BLADE datasheet.pdf
SENSOR PRESS 15PSI DIGITAL datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 13POS 7.5MM datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10% 10V 2721 datasheet.pdf