FFF 10005639-12209LF
10005639-12209LF picture photo
Mfg. Part Number
10005639-12209LF
Brief Description
CONN
Datasheet Download
10005639-12209LF.pdf
Availability of 10005639-12209LF
QUANTITY
10005639-12209LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10005639-12209LF
Internal Part NumberEIS-10005639-12209LF
Standard Package1,680
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness3µin (0.08µm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10005639-12209LF
Related Links10005639, 10005639-12209LF Datasheet, FFF Distributor
10005639-12209LF Details Description
Related parts for 10005639-12209LF
CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V SOT666 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:2 450MHZ 20TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
RES 562 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.499 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 6.8 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf