FFF 10045597-116LF
10045597-116LF picture photo
Mfg. Part Number
10045597-116LF
Manufacturer
Product Category
Backplane Connectors - Accessories
Brief Description
10.8MM RA GUIDE SOCKET
Datasheet Download
10045597-116LF.pdf
Availability of 10045597-116LF
QUANTITY
10045597-116LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10045597-116LF
Internal Part NumberEIS-10045597-116LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package486
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - Accessories
SeriesAirmax VS®
PackagingBulk
Accessory TypeGuide Socket
For Use With/Related ProductsAirmax VS® Series
SpecificationsM2.5 Thread
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10045597-116LF
Related Links1004559, 10045597-116LF Datasheet, FFF Distributor
10045597-116LF Details Description
Related parts for 10045597-116LF
DIODE ZENER 12V 1W DO214AC datasheet.pdf
IC QUAD NAND R/S LATCH 16-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 15PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
UMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 3POS SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGE .100 30POS DR LOW P datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RDL datasheet.pdf