FFF 10054999-N0050BULF
10054999-N0050BULF picture photo
Mfg. Part Number
10054999-N0050BULF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
CONN GIG-ARRAY PLUG
Datasheet Download
10054999-N0050BULF.pdf
Availability of 10054999-N0050BULF
QUANTITY
10054999-N0050BULF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10054999-N0050BULF
Internal Part NumberEIS-10054999-N0050BULF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10054999-N0050BULF
Related Links10054999-, 10054999-N0050BULF Datasheet, FFF Distributor
10054999-N0050BULF Details Description
Related parts for 10054999-N0050BULF
CONVERTER DC/DC 5V 10W OUT datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS 3.5MM SMD .5MM datasheet.pdf
METRAL SHROUD 4 ROW 3 MOD datasheet.pdf
TARGET HEAD ADAPTOR 16-PDIP/SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
RES 165K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 665 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN FPC TOP 16POS 1.00MM R/A datasheet.pdf