FFF 10076828-108LF
10076828-108LF picture photo
Mfg. Part Number
10076828-108LF
Manufacturer
Product Category
Backplane Connectors - Accessories
Brief Description
AM VS RA HDR COVER
Datasheet Download
10076828-108LF.pdf
Availability of 10076828-108LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10076828-108LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10076828-108LF
Internal Part NumberEIS-10076828-108LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - Accessories
SeriesAirmax VS®
PackagingBulk
Accessory TypeCover
For Use With/Related ProductsAirmax VS® Series
Specifications-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10076828-108LF
Related Links1007682, 10076828-108LF Datasheet, FFF Distributor
10076828-108LF Details Description
Related parts for 10076828-108LF
IC 8 BIT 40 KSPS ADC S/O 20-PLCC datasheet.pdf
IC ADC 14BIT 800KSPS SHDN 28SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 210KHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 4.7NH 1A 110 MOHM SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
FIXED IND 56NH 100MA 970 MOHM datasheet.pdf
IC CPLD 64MC 7.5NS 100TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 31POS SKT datasheet.pdf
ROCKER OPERATOR FOR INCANDSCENT datasheet.pdf
CONN SOCKET PLCC 68POS TIN datasheet.pdf