FFF 10077488-N0515ADLF
10077488-N0515ADLF picture photo
Mfg. Part Number
10077488-N0515ADLF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
BERGSTIK
Datasheet Download
10077488-N0515ADLF.pdf
Availability of 10077488-N0515ADLF
QUANTITY
10077488-N0515ADLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10077488-N0515ADLF
Internal Part NumberEIS-10077488-N0515ADLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10077488-N0515ADLF
Related Links10077488-, 10077488-N0515ADLF Datasheet, FFF Distributor
10077488-N0515ADLF Details Description
Related parts for 10077488-N0515ADLF
BOX PLASTIC GRAY 3.17"L X 2.97"W datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
CAP CER 68PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 20V 20% 2917 datasheet.pdf
IC INV HEX W/OPN DRN 14TSSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS STACKNG 15GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 25W datasheet.pdf
TRIMMER 500 OHM 0.5W TH datasheet.pdf
RES 68.9K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM datasheet.pdf
RCPT PNL MNT 2COAX+6LV SKT datasheet.pdf
CAP CER 470PF 440VAC Y5S RADIAL datasheet.pdf