FFF 10081530-11158SLF
10081530-11158SLF picture photo
Mfg. Part Number
10081530-11158SLF
Datasheet Download
10081530-11158SLF.pdf
Availability of 10081530-11158SLF
QUANTITY
10081530-11158SLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10081530-11158SLF
Internal Part NumberEIS-10081530-11158SLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 24/Jul/2015
Standard Package1,680
Category Connectors, Interconnects
FamilyMemory Connectors - Inline Module Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10081530-11158SLF
Related Links10081530, 10081530-11158SLF Datasheet, FFF Distributor
10081530-11158SLF Details Description
Related parts for 10081530-11158SLF
IC REG CTRLR PWM HYBRID 10-UMAX datasheet.pdf
IGBT 600V 12A 68W TO220-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
FUNCTION GENERATOR 12 MHZ DDS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
RECEIVER 12CH PAR PLUG datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X17.78MM T766 datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 0.25% 1/10W 0805 datasheet.pdf
LOW ODOR ACRYLIC ADH TAN 400ML datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf