FFF 10081530-11158SLF
10081530-11158SLF picture photo
Mfg. Part Number
10081530-11158SLF
Manufacturer
Product Category
Memory Connectors - Inline Module Sockets
Brief Description
DDR3 240P TH ASSY
Datasheet Download
10081530-11158SLF.pdf
Availability of 10081530-11158SLF
QUANTITY
10081530-11158SLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10081530-11158SLF
Internal Part NumberEIS-10081530-11158SLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 24/Jul/2015
Standard Package1,680
Category Connectors, Interconnects
FamilyMemory Connectors - Inline Module Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10081530-11158SLF
Related Links10081530, 10081530-11158SLF Datasheet, FFF Distributor
10081530-11158SLF Details Description
Related parts for 10081530-11158SLF
RES SMD 412 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN MAGJACK 8PORT 100 BASE-TX datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
D CORE DBL CHOKE 6.8MH 1.3A HOR datasheet.pdf
CABLE SGL-END STR PLUG 10POS 6' datasheet.pdf
BUMPER CYLIN 0.315" DIA BLK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf
500 TB WIR PRO 180D datasheet.pdf
CAP FILM 680NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf