FFF 10081530-12208GLF
10081530-12208GLF picture photo
Mfg. Part Number
10081530-12208GLF
Datasheet Download
10081530-12208GLF.pdf
Availability of 10081530-12208GLF
QUANTITY
10081530-12208GLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10081530-12208GLF
Internal Part NumberEIS-10081530-12208GLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 24/Jul/2015
Standard Package1,680
Category Connectors, Interconnects
FamilyMemory Connectors - Inline Module Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10081530-12208GLF
Related Links10081530, 10081530-12208GLF Datasheet, FFF Distributor
10081530-12208GLF Details Description
Related parts for 10081530-12208GLF
FILTER LINE 3.3MH 1.0A TYPE 200 datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
RES METAL OX 3W 3.3 OHM 1% AXL datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 100V X7R 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 15POS VERT .156 TIN datasheet.pdf
CAP CER 3000PF 100V 10% BP 1812 datasheet.pdf
2.5 W/B REC HSG datasheet.pdf
RES 298K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 5A TO-263AA datasheet.pdf
SPIRAL WRAP .12 3.2MMX100' NYLON datasheet.pdf
IC PROSLIC SGL FXS ANLG 48-QFN datasheet.pdf
OSC XO 16.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf