FFF 10084088-Z0300YYLF
10084088-Z0300YYLF picture photo
Mfg. Part Number
10084088-Z0300YYLF
Manufacturer
Product Category
USB Cables
Brief Description
POWER USB 12V CABLE ASSEMBLY
Datasheet Download
10084088-Z0300YYLF.pdf
Availability of 10084088-Z0300YYLF
QUANTITY
10084088-Z0300YYLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10084088-Z0300YYLF
Internal Part NumberEIS-10084088-Z0300YYLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/Specification74233 Series 28/Feb/2012
Standard Package25
Category Cable Assemblies
FamilyUSB Cables
Series-
ConfigurationPower Male Plug (12V) to Cable (Round)
Length9.84' (3.00m)
SpecificationsUSB 2.0
ShieldingShielded
Style-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10084088-Z0300YYLF
Related Links10084088-, 10084088-Z0300YYLF Datasheet, FFF Distributor
10084088-Z0300YYLF Details Description
Related parts for 10084088-Z0300YYLF
HAND HELD PARTS TESTER datasheet.pdf
LED YELLOW CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC DETECTOR VOLT 4.7V CMOS 5VSOF datasheet.pdf
IC LINE DRIVER ADSL2+ DUAL 24QFN datasheet.pdf
IC BUFFER CLK 8OUT 3.3V 16-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 11PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
Connector Socket 50 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM datasheet.pdf
CONN FPC 10POS 0.50MM R/A datasheet.pdf