FFF 10089331-103LF
10089331-103LF picture photo
Mfg. Part Number
10089331-103LF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
HEADER BERGSTIK
Datasheet Download
10089331-103LF.pdf
Availability of 10089331-103LF
QUANTITY
10089331-103LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10089331-103LF
Internal Part NumberEIS-10089331-103LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN OtherMultiple Devices Material Reversal 22/Apr/2015
Standard Package300
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10089331-103LF
Related Links1008933, 10089331-103LF Datasheet, FFF Distributor
10089331-103LF Details Description
Related parts for 10089331-103LF
IC FLASH 1MBIT 70NS 32TSOP datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 16-SOIC datasheet.pdf
IC RTC PHANTOM PAR 34-PCM datasheet.pdf
IC VOLT SUPERVISOR 2.63V SC-70 datasheet.pdf
RES 4.70K OHM 1/3W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 3.15KV RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
2MM PIN STRIP HEADER 48 POSITION datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 140PO datasheet.pdf
CABLE datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf
Virtex-E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf