FFF 10091767-E0C-80DLF
10091767-E0C-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-E0C-80DLF
Datasheet Download
10091767-E0C-80DLF.pdf
Availability of 10091767-E0C-80DLF
QUANTITY
10091767-E0C-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-E0C-80DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-E0C-80DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-E0C-80DLF
Related Links10091767-, 10091767-E0C-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-E0C-80DLF Details Description
Related parts for 10091767-E0C-80DLF
CONN MOD JACK 10P10C UNSHIELDED datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 100W datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 9-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT .635MM 32POS DUAL SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
IC ISOMODEM SYSTEM-SIDE 24TSSOP datasheet.pdf
CMC RCPT CONN LEFT GM MOX 32CKT datasheet.pdf
VARISTOR 10MM PHEN 1.5KA 61.2V datasheet.pdf
RES NTWRK 8 RES 8.2K OHM 12LBGA datasheet.pdf