FFF 10091767-F0C-20DLF
10091767-F0C-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-F0C-20DLF
Datasheet Download
10091767-F0C-20DLF.pdf
Availability of 10091767-F0C-20DLF
QUANTITY
10091767-F0C-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-F0C-20DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-F0C-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-F0C-20DLF
Related Links10091767-, 10091767-F0C-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-F0C-20DLF Details Description
Related parts for 10091767-F0C-20DLF
CAP CER 680PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 14-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 475K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC BI-DIR TRANSCVR 16BIT 48TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
Connector Socket 64 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 20PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf