FFF 10091767-G0C-60DLF
10091767-G0C-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-G0C-60DLF
Datasheet Download
10091767-G0C-60DLF.pdf
Availability of 10091767-G0C-60DLF
QUANTITY
10091767-G0C-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-G0C-60DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-G0C-60DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-G0C-60DLF
Related Links10091767-, 10091767-G0C-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-G0C-60DLF Details Description
Related parts for 10091767-G0C-60DLF
TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL SMD 16POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES SMD 2.67K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
DIP CABLE M-F 14POS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
BRD MNT PRESSURE SENSORS datasheet.pdf
FAN 200VAC 119X38MM WR datasheet.pdf