FFF 10091767-H0C-20B
10091767-H0C-20B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-H0C-20B
Datasheet Download
10091767-H0C-20B.pdf
Availability of 10091767-H0C-20B
QUANTITY
10091767-H0C-20B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-H0C-20B
Internal Part NumberEIS-10091767-H0C-20B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-H0C-20B
Related Links10091767, 10091767-H0C-20B Datasheet, FFF Distributor
10091767-H0C-20B Details Description
Related parts for 10091767-H0C-20B
IC SRAM 1MBIT 55NS 32SOIC datasheet.pdf
IC MUX/REDRIVER PCIE 1CH 42TQFN datasheet.pdf
CONN HDR 11POS VERT 2MM TIN T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V/2.85V 0.2A 6WSON datasheet.pdf
RES 597 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY 2P 3POS NONSHORT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf