FFF 10091767-H0C-30DLF
10091767-H0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-H0C-30DLF
Datasheet Download
10091767-H0C-30DLF.pdf
Availability of 10091767-H0C-30DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091767-H0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-H0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-H0C-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-H0C-30DLF
Related Links10091767-, 10091767-H0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-H0C-30DLF Details Description
Related parts for 10091767-H0C-30DLF
Connector Receptacle 30 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
IC LATCH OCT NONINV 3ST 20SOEIAJ datasheet.pdf
CONN HEADER 25POS 1MM VERT SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W +/-15VOUT SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 200 OHM 1% 10W datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
BOX ALUM CLEAR 5.91"L X 3.52"W datasheet.pdf
6P8C RAR XC HS 85 OHM datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T412 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 128POS PIN datasheet.pdf
1000UF 16V 10X16 datasheet.pdf