FFF 10091767-H0C-70B
10091767-H0C-70B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-H0C-70B
Datasheet Download
10091767-H0C-70B.pdf
Availability of 10091767-H0C-70B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091767-H0C-70B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-H0C-70B
Internal Part NumberEIS-10091767-H0C-70B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-H0C-70B
Related Links10091767, 10091767-H0C-70B Datasheet, FFF Distributor
10091767-H0C-70B Details Description
Related parts for 10091767-H0C-70B
CONN RECEPT 8POS MTA-156 18AWG datasheet.pdf
RES SMD 255K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 6A SOT223 datasheet.pdf
CONN ADAPTER datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD datasheet.pdf
LED PRISM BLVL TRUE GREEN SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 31POS .100 SGHT TAIL datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W datasheet.pdf