FFF 10091767-L0C-50DLF
10091767-L0C-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-L0C-50DLF
Brief Description
XCEDE 3W LEFT 4PVH 6COL
Datasheet Download
10091767-L0C-50DLF.pdf
Availability of 10091767-L0C-50DLF
QUANTITY
10091767-L0C-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-L0C-50DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-L0C-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package168
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-L0C-50DLF
Related Links10091767-, 10091767-L0C-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-L0C-50DLF Details Description
Related parts for 10091767-L0C-50DLF
RES 0.5 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 46POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 4.7V 50MA SOT23-5 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
LIMIT SWITCH SNAP MICROLOAD datasheet.pdf
RES 250 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V datasheet.pdf