FFF 10091767-L0C-60B
10091767-L0C-60B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-L0C-60B
Brief Description
XCEDE 3W LEFT 4PVH 6COL
Datasheet Download
10091767-L0C-60B.pdf
Availability of 10091767-L0C-60B
QUANTITY
10091767-L0C-60B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-L0C-60B
Internal Part NumberEIS-10091767-L0C-60B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package168
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-L0C-60B
Related Links10091767, 10091767-L0C-60B Datasheet, FFF Distributor
10091767-L0C-60B Details Description
Related parts for 10091767-L0C-60B
RES CHAS MNT 40 OHM 1% 50W datasheet.pdf
JUMPER-H1502TR/A3048Y/X 4" datasheet.pdf
MODULE DDR2 512MB 244-DIMM datasheet.pdf
RES SMD 2.49K OHM 1% 3/4W 1812 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC USB POWER HE 28-QFN datasheet.pdf
RES 145K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
POS LIQUID LEVEL SENSOR datasheet.pdf
SL 5.00/02/90 3.2SN OR datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20% 25V 2711 datasheet.pdf