FFF 10091767-L0C-60DLF
10091767-L0C-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-L0C-60DLF
Brief Description
XCEDE 3W LEFT 4PVH 6COL
Datasheet Download
10091767-L0C-60DLF.pdf
Availability of 10091767-L0C-60DLF
QUANTITY
10091767-L0C-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-L0C-60DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-L0C-60DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package168
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-L0C-60DLF
Related Links10091767-, 10091767-L0C-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-L0C-60DLF Details Description
Related parts for 10091767-L0C-60DLF
2 CIR MTA-156 ASSY ON TAPE datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 90MA 16 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100 WW datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 2.4W G 28TQFN datasheet.pdf
RES 11K OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 31.2K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 9.09K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf