FFF 10091767-Q0C-50B
10091767-Q0C-50B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-Q0C-50B
Datasheet Download
10091767-Q0C-50B.pdf
Availability of 10091767-Q0C-50B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091767-Q0C-50B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-Q0C-50B
Internal Part NumberEIS-10091767-Q0C-50B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package240
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-Q0C-50B
Related Links10091767, 10091767-Q0C-50B Datasheet, FFF Distributor
10091767-Q0C-50B Details Description
Related parts for 10091767-Q0C-50B
IC OCT TRANSP D-TYP LATCH 20SOIC datasheet.pdf
IC DGTL POT DUAL 1024POS 16TSSOP datasheet.pdf
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 1% 1/4W MELF datasheet.pdf
KIT STARTER datasheet.pdf
CONN RCPT 1.27MM SMD AU 24POS datasheet.pdf
RES 143K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC SYSTEM BASIS W/LIN 32SOIC datasheet.pdf
Connector Socket 9 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X15MM XCUT datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 32VDC datasheet.pdf