FFF 10091767-S0C-80B
10091767-S0C-80B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-S0C-80B
Datasheet Download
10091767-S0C-80B.pdf
Availability of 10091767-S0C-80B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091767-S0C-80B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-S0C-80B
Internal Part NumberEIS-10091767-S0C-80B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-S0C-80B
Related Links10091767, 10091767-S0C-80B Datasheet, FFF Distributor
10091767-S0C-80B Details Description
Related parts for 10091767-S0C-80B
IC REG BUCK BST ADJ 2.5A 16TSSOP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V 4.5A SC-70-6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
RES 4.32K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 16V X5R 0201 datasheet.pdf
PLATE STRIP GUIDE datasheet.pdf
DIODE GP 200V 300A 3TOWER datasheet.pdf
CLIP & TERMINAL ASSEMBLY datasheet.pdf
CTV 128C 128#22D SKT J/N RECP datasheet.pdf
2700UF 16V 16X25MM 105C 10000H datasheet.pdf