FFF 10091767-U0C-20B
10091767-U0C-20B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-U0C-20B
Datasheet Download
10091767-U0C-20B.pdf
Availability of 10091767-U0C-20B
QUANTITY
10091767-U0C-20B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-U0C-20B
Internal Part NumberEIS-10091767-U0C-20B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-U0C-20B
Related Links10091767, 10091767-U0C-20B Datasheet, FFF Distributor
10091767-U0C-20B Details Description
Related parts for 10091767-U0C-20B
IC OPAMP JFET 4.2MHZ 8SO datasheet.pdf
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 24V datasheet.pdf
CONN RCPT 40POS .100 DBL STR SMD datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 265MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 6.3V X6S 0201 datasheet.pdf
Connector Receptacle 28 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.25 JMPR LGT 254 TYP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 1024K FLASH 144LQFP datasheet.pdf
CONN RECEPT 80POS .6MM GOLD SMD datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 55A 0.29 MOHM datasheet.pdf