FFF 10091767-V0C-20B
10091767-V0C-20B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-V0C-20B
Datasheet Download
10091767-V0C-20B.pdf
Availability of 10091767-V0C-20B
QUANTITY
10091767-V0C-20B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-V0C-20B
Internal Part NumberEIS-10091767-V0C-20B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-V0C-20B
Related Links10091767, 10091767-V0C-20B Datasheet, FFF Distributor
10091767-V0C-20B Details Description
Related parts for 10091767-V0C-20B
IDC CABLE - MSC50K/MC50F/MCG50K datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY 20POS DUAL 30AU datasheet.pdf
RES SMD 681 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
BERGSTIK II SR STRAIGHT RET datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20QSOP datasheet.pdf
BOARD EVAL LM2852X-3.3 datasheet.pdf
RES 90.9K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W datasheet.pdf
RES 13.7 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf