FFF 10091767-W0C-30DLF
10091767-W0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-W0C-30DLF
Datasheet Download
10091767-W0C-30DLF.pdf
Availability of 10091767-W0C-30DLF
QUANTITY
10091767-W0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-W0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-W0C-30DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-W0C-30DLF
Related Links10091767-, 10091767-W0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-W0C-30DLF Details Description
Related parts for 10091767-W0C-30DLF
CONN HEADER 50POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
CONN HEADER 80POS DL STR GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONN SPADE UNINSUL 10-12AWG #10 datasheet.pdf
MC6 24VDC RLY SFTY CONT W/PWR-2 datasheet.pdf
MINITEK SHRD HDR RA datasheet.pdf
HVY DTY TIE 52.2"L 175 LB YELLOW datasheet.pdf
LED ARRAY XLAMP CXA1816 WHITE datasheet.pdf
DC-DC 1W SINGLE O/P SIP UNREG 3K datasheet.pdf
CAP FILM 43UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 27V 500W datasheet.pdf