FFF 10091767-Y0C-40B
10091767-Y0C-40B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-Y0C-40B
Datasheet Download
10091767-Y0C-40B.pdf
Availability of 10091767-Y0C-40B
QUANTITY
10091767-Y0C-40B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-Y0C-40B
Internal Part NumberEIS-10091767-Y0C-40B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-Y0C-40B
Related Links10091767, 10091767-Y0C-40B Datasheet, FFF Distributor
10091767-Y0C-40B Details Description
Related parts for 10091767-Y0C-40B
IC 12-BIT 8-CHAN 200KHZ 20-SSOP datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 27POS R/A datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN 15VOUT datasheet.pdf
FOUNDATION FIELDBUS TRUNK IN/OUT datasheet.pdf
Connector Receptacle 38 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
BUZZER 16-28VDC 65-75DB PNL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 1.1A AXIAL datasheet.pdf
CARD EDGE CONN datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf