FFF 10091767-Y0C-80DLF
10091767-Y0C-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-Y0C-80DLF
Datasheet Download
10091767-Y0C-80DLF.pdf
Availability of 10091767-Y0C-80DLF
QUANTITY
10091767-Y0C-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-Y0C-80DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-Y0C-80DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-Y0C-80DLF
Related Links10091767-, 10091767-Y0C-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-Y0C-80DLF Details Description
Related parts for 10091767-Y0C-80DLF
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.25A PPAK datasheet.pdf
CHOKE COIL COMMON MODE 80MA SMD datasheet.pdf
IC QUICKSWITCH 10BIT BUS 48QVSOP datasheet.pdf
HEATSHRINK TUBING SIZE 45X4' datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
MACHINE SCREW PHILLIPS 4-40 datasheet.pdf
CONN R/A BKWAY HDR GOLD 26POS datasheet.pdf
RES 60 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 300MW SOT23-3 datasheet.pdf