FFF 10091777-10E-60B
10091777-10E-60B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-10E-60B
Brief Description
XCEDE 4W 4PVH 8COL
Datasheet Download
10091777-10E-60B.pdf
Availability of 10091777-10E-60B
QUANTITY
10091777-10E-60B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-10E-60B
Internal Part NumberEIS-10091777-10E-60B
Standard Package112
Connector StyleXCede®
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-10E-60B
Related Links10091777, 10091777-10E-60B Datasheet, FFF Distributor
10091777-10E-60B Details Description
Related parts for 10091777-10E-60B
RES SMD 5.9K OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V datasheet.pdf
IC GATE XOR 1CH 2-INP 5-TSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 1.5A 140 MOHM TH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
ZMOTION BUNDLE 4KB FLASH 20-SSOP datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 88MM datasheet.pdf
Connector Socket 96 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 31 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf