FFF 10091777-10E-70B
10091777-10E-70B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-10E-70B
Brief Description
XCEDE 4W 4PVH 8COL
Datasheet Download
10091777-10E-70B.pdf
Availability of 10091777-10E-70B
QUANTITY
10091777-10E-70B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-10E-70B
Internal Part NumberEIS-10091777-10E-70B
Standard Package112
Connector StyleXCede®
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-10E-70B
Related Links10091777, 10091777-10E-70B Datasheet, FFF Distributor
10091777-10E-70B Details Description
Related parts for 10091777-10E-70B
REGULATOR 2.5V 11A 12VIN VERT datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 4.2A SC75-6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
RES 133 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
MICROFIT 3.0 SR VERT SMT CLIP datasheet.pdf
TL4024-3, 110VAC, PTR, 2NC+1NO+1 datasheet.pdf
OSC PROG 0.7NS 20PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X38MM 230VAC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 1.3 OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf