FFF 10091777-B0E-60DLF
10091777-B0E-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091777-B0E-60DLF
Datasheet Download
10091777-B0E-60DLF.pdf
Availability of 10091777-B0E-60DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091777-B0E-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-B0E-60DLF
Internal Part NumberEIS-10091777-B0E-60DLF
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-B0E-60DLF
Related Links10091777-, 10091777-B0E-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10091777-B0E-60DLF Details Description
Related parts for 10091777-B0E-60DLF
CONN EDGECARD 12POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC OCT D TRANS LATCH 3ST 20-QSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC SMB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
TRIMMER 50 OHM 3/4W LEADS datasheet.pdf
PC MNT PL FILTER 6A 115/250VAC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 250MA AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 24V 3W datasheet.pdf