FFF 10091777-D0E-80B
10091777-D0E-80B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-D0E-80B
Datasheet Download
10091777-D0E-80B.pdf
Availability of 10091777-D0E-80B
QUANTITY
10091777-D0E-80B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-D0E-80B
Internal Part NumberEIS-10091777-D0E-80B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-D0E-80B
Related Links10091777, 10091777-D0E-80B Datasheet, FFF Distributor
10091777-D0E-80B Details Description
Related parts for 10091777-D0E-80B
FIXED IND 47UH 480MA 587 MOHM datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR HI/LO SIDE 16SOIC datasheet.pdf
RES CHAS MNT 25K OHM 1% 50W datasheet.pdf
SNSR OPTO TRANS 3.81MM REFL C-MT datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 100A 8-PQFN datasheet.pdf
CBL 1COND 20AWG 600V WHITE 1000' datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 1.79A 25 MOHM TH datasheet.pdf
CAP ALUM 600UF 20% 150V FLATPACK datasheet.pdf