FFF 10091777-E0E-80DLF
10091777-E0E-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091777-E0E-80DLF
Datasheet Download
10091777-E0E-80DLF.pdf
Availability of 10091777-E0E-80DLF
QUANTITY
10091777-E0E-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-E0E-80DLF
Internal Part NumberEIS-10091777-E0E-80DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-E0E-80DLF
Related Links10091777-, 10091777-E0E-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10091777-E0E-80DLF Details Description
Related parts for 10091777-E0E-80DLF
TVS DIODE 185VWM 328VC SMB datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB OTP 44VQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
HEX STANDOFF M3 ALUMINUM 18MM datasheet.pdf
CONN HDR 22POS 2MM VERT SMT 10AU datasheet.pdf
TOOL CRIMP 22-24 AWG datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 16POS PIN datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 100K OHM 10% DISC datasheet.pdf
ADAPTER PLATE PAX/APOLLO PNL MNT datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS .100" DL GOLD datasheet.pdf