FFF 10091777-G0E-40B
10091777-G0E-40B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-G0E-40B
Brief Description
XCEDE LEFT 4PVH 8COL
Datasheet Download
10091777-G0E-40B.pdf
Availability of 10091777-G0E-40B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091777-G0E-40B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-G0E-40B
Internal Part NumberEIS-10091777-G0E-40B
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-G0E-40B
Related Links10091777, 10091777-G0E-40B Datasheet, FFF Distributor
10091777-G0E-40B Details Description
Related parts for 10091777-G0E-40B
FILTER LINE PWR MED 6A PCB MNT datasheet.pdf
RES SMD 523 OHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS IN-LINE CRIMP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.81MM datasheet.pdf
H48-2 SHEET 300X300X0.5MM datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
RES SMD 36K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 44LGA datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 10VOUT 100W datasheet.pdf