FFF 10091777-M0E-10B
10091777-M0E-10B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-M0E-10B
Brief Description
XCEDE 3W LEFT 4PVH 8COL
Datasheet Download
10091777-M0E-10B.pdf
Availability of 10091777-M0E-10B
QUANTITY
10091777-M0E-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-M0E-10B
Internal Part NumberEIS-10091777-M0E-10B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package128
Connector StyleXCede®, Right Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-M0E-10B
Related Links10091777, 10091777-M0E-10B Datasheet, FFF Distributor
10091777-M0E-10B Details Description
Related parts for 10091777-M0E-10B
CONN EDGECARD EXTEND 50POS 0.156 datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 1A Automotive, Backlight 16-TSSOP-EP datasheet.pdf
RES SMD 1 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
RES 649 OHM 7W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 576K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
THYRISTOR STUD 50A 1100V TO-94 datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
Connector Socket 62 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf