FFF 10091777-M0E-40B
10091777-M0E-40B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-M0E-40B
Brief Description
XCEDE 3W LEFT 4PVH 8COL
Datasheet Download
10091777-M0E-40B.pdf
Availability of 10091777-M0E-40B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091777-M0E-40B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-M0E-40B
Internal Part NumberEIS-10091777-M0E-40B
Standard Package128
Connector StyleXCede®, Right Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-M0E-40B
Related Links10091777, 10091777-M0E-40B Datasheet, FFF Distributor
10091777-M0E-40B Details Description
Related parts for 10091777-M0E-40B
KWIK STRAP RED 1" X 5YARDS datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 30POS SNGL TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 220PF 50V NP0 1210 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CONN HEADER STR W/POLAR PEG 3POS datasheet.pdf
RES 18.4K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 816 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.9K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 11POS .100 JUMPER 6 INCH datasheet.pdf
IC OSC VCXO 672.1627MHZ 6-CLCC datasheet.pdf