FFF 10091777-P0E-80B
10091777-P0E-80B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-P0E-80B
Brief Description
XCEDE RIGHT 4PVH 8COL
Datasheet Download
10091777-P0E-80B.pdf
Availability of 10091777-P0E-80B
QUANTITY
10091777-P0E-80B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-P0E-80B
Internal Part NumberEIS-10091777-P0E-80B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-P0E-80B
Related Links10091777, 10091777-P0E-80B Datasheet, FFF Distributor
10091777-P0E-80B Details Description
Related parts for 10091777-P0E-80B
HEAT SHRINK BLK 3/64" X 1M' datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 2A 6V datasheet.pdf
TOOL POSITIONER datasheet.pdf
IC FIXED POINT DSP 144-LQFP datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 3A 30 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS SKT datasheet.pdf
PTC THERMISTOR B 1184-A 120-A151 datasheet.pdf
CAP CER 10UF 100V X7S SMD datasheet.pdf