FFF 10091777-S0E-70DLF
10091777-S0E-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091777-S0E-70DLF
Datasheet Download
10091777-S0E-70DLF.pdf
Availability of 10091777-S0E-70DLF
QUANTITY
10091777-S0E-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-S0E-70DLF
Internal Part NumberEIS-10091777-S0E-70DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-S0E-70DLF
Related Links10091777-, 10091777-S0E-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10091777-S0E-70DLF Details Description
Related parts for 10091777-S0E-70DLF
RES 1.27K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 152 I/O 256FBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 8A 24VDC SLD SWCH datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:3 2GHZ 16VFQFN datasheet.pdf
CAP CER 15PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
RES 464 OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
3P 8C 2W VERT XCHD RIGHT WK datasheet.pdf
COUPLING datasheet.pdf
RES SMD 147 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf