FFF 10091777-U0E-10B
10091777-U0E-10B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-U0E-10B
Datasheet Download
10091777-U0E-10B.pdf
Availability of 10091777-U0E-10B
QUANTITY
10091777-U0E-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-U0E-10B
Internal Part NumberEIS-10091777-U0E-10B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-U0E-10B
Related Links10091777, 10091777-U0E-10B Datasheet, FFF Distributor
10091777-U0E-10B Details Description
Related parts for 10091777-U0E-10B
IC D/A CONV 16BIT R-R 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 5.23K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS R/A .100 SLD datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" SR STRAIGHT datasheet.pdf
CONN PLUG 48POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC OSC VCXO 737.28MHZ 6-CLCC datasheet.pdf